Bravantická patálie – přidejte ruku k dílu na opravě zámku

Skvělou možnost máte vyjet s Hnutím Brontosaurus do Bravantic a to 5. – 7. 4. 2024. Určeno pro dobrovolníky ve věku 15 – 27 let. A co Vás bude čekat na akci nazvané Bravantická patálie:

Vstupte s námi do spletitého světa intrik, dobrodružství a tajemství, kde minulost zámku Bravantice ožívá a Vaše rozhodnutí formují osud. Chcete zažít úžasné dobrodružství na zámku s ještě úžasnějšími lidmi? Chtěli byste si vyzkoušet Larp? Zajímá Vás, jak se opravuje zámek a přáli by sis i Ty přiložit ruku k dílu?  Přijeďte do Bravantic u Ostravy!

Čeká Vás nabitý víkend, který se bude skládat z dobrovolnické práce a to v sobotu cca 6 hodin. Můžete se také těšit na hry, larp a samozřejmě nebude chybět zasloužené jídlo. Naše kuchařka vaří skvěle a proto pro Vás budeme mít připravenou vegetariánskou i masovou stravu. Těšit se můžete i na prohlídku Bravantického zámku.

Ubytování pro Vás bude připravené v prostorách školní družiny, je potřeba aby si s sebou přibalili spacák, karimatku. K dispozici je i sprcha.

Sejdeme 5. 4. v 18 hodin v Bravanticích. Nejlépe se sem dostanete autobusem z Ostravy nebo Studénky. Odjezd bude v neděli po obědě až vše uklidíme.

Cena: 250 Kč pro členy Hnutí Brontosaurus / 300 Kč pro nečleny.

Bližší info zde. Kontaktní osoba: Šimon Rýpar
E-mail: si.ry@centrum.cz
Telefon: +420 603 792 122

Pošlete to dál: