TYRKYSOVA!!! sbírka

Právě probíhá TYRKYSOVA!!! sbírka. Tyrkysová vozidla jsou symbolem nového přístupu k cestujícím, a proto se tyrkysová barva stává i symbolem společenské odpovědnosti Dopravního podniku Ostrava.

Jak můžete sbírku podpořit?

Tyrkysová jízdenka Zakoupením unikátní jízdenky v aplikaci MojeDPO za 50 Kč. Celá částka poputuje na transparentní účet Nadačního fondu Křídlení. Jízdenka je přestupní, 45minutová a platí ve spojích DPO.

QR platba – zapněte Vaši bankovní aplikaci, načtěte QR platbu a dále pokračujte jako s Vaší běžnou platbou. Navrhovaná výše příspěvku je 300 Kč, ale lze ji jednoduše změnit.

Bankovní převod na transparentní účet 2400680446/2010.

Příspěvek do kasičky dobrovolnickým týmům, které potkáte ve vozidlech a na zastávkách MHD.

Osobní návštěva Zákaznického centra Dopravního podniku Ostrava během listopadu a vhození příspěvku do kasičky. Adresa a otevírací doba zákaznického centra.

 

Chcete se zapojit jako dobrovolník?

Pokud se chcete zapojit jako dobrovolník, oslovte organizaci S.T.O.P., z.s., která se organizací dobrovolnické pomoci na sbírce zabývá. Stačí vyplnit elektronický dotazník a zástupce S.T.O.P. s Vámi domluví vše podstatné.

 

Vyhlášení částky vybrané v průběhu Tyrkysové sbírky Dopravního podniku Ostrava proběhne v pátek 2. prosince 2022 v Galerii Plato na akci Advent plný křídlení, kde proběhne i dobročinný vánoční jarmark a koncert zpěvačky Kaczi.

Pošlete to dál: