Tříkrálová sbírka bude! Ukaž, že jsi KING. Staň se třetím králem.

Zapojte se aktivně do Tříkrálové sbírky, která pravidelně probíhá od 1. do 14. ledna a pojďte koledovat. Stále se hledají dobrovolníci. Nezáleží na věku, ani na tom, kde bydlíte. Hlavní je nadšení a chuť se zapojit.

Být koledníkem znamená překonat sám sebe!
V chladném počasí nachodit několik kilometrů, mít odvahu oslovit člověka a především mít schopnost předat radost a potěšit a vzájemně se obdarovat. Odměnou je pak dobrý pocit, že jsi udělal něco nesobeckého pro ostatní. Možná potkáš i nové kamarády.

Koleda se letos uskuteční jinak: při přísném dodržování hygienických opatření, s rouškami i rozestupy. Ovšem tak, jako každý rok bude poselstvím o lidské solidaritě a soudržnosti, která je teď potřeba víc, než kdy jindy. Letos nebudou koledníci koledovat ve vnitřních prostorách, zrušeny budou také všechny hromadné akce a také tradiční žehnání koledníkům, či tříkrálový průvod centrem Prahy. Co se konat bude je Tříkrálový koncert, ovšem ani ten se neobejde bez omezení – letos interpreti zahrají bez diváků. O podobě koledy budou spolurozhodovat hygienické stanice.

Kontakty na koordinátory koledníků v jednotlivých regionech najdete zde.

 

Pošlete to dál: