Tři králové letos on-line

Tradičně – netradičně …. alias tradiční tříkrálový koncert letos bude pouze ze studia České televize a to bez diváků – koledníci letos hlediště nezaplní a divadlo zůstane prázdné. Hromadné akce organizátoři zrušili už před jejich začátkem. Nakonec současná situace neumožnila ani koledování v terénu. Systém PES celou koledu vyhnal z ulic do online prostoru. Tříkrálový koncert si tak můžete poslechnout 10. 1. 2021 v 18 hodin v přímém přenosu na ČT1.

Koncertem provází Martina Kociánová a Jan Čenský, účinkují Alena Antalová, Michal Hrůza s kapelou, Leona Machálková, Pokáč a VOXEL & Spol. V průběhu koncertu zazní reportáže o tom, kde vykoledované peníze pomáhají, tentokrát z Domova pokojného stáří sv. Františka v Javorníku a Sociálně terapeutických dílen sv. Josefa v Domažlicích a v Meclově. Z výnosu Tříkrálové sbírky však podporu získá mnoho desítek dalších.

Během koncertu lze do sbírky také přispět, a to zasláním dárcovské SMS na číslo 87 777 ve tvaru: DMS KOLEDA 30, DMS KOLEDA 60 (či dlouhodobě DMS KOLEDA 90, DMS TRV KOLEDA 30, DMS TRV KOLEDA 60 či DMS TRV KOLEDA 90)Letos poprvé lze přispívat také přímo na webu Tříkrálové sbírky www.trikralovasbirka.cz, kde bude až do 30. dubna otevřena aplikace online pokladnička.

 

Zdroj: trikralovasbirka.cz

Pošlete to dál: