Letní výměnné pobyty pro mládež – zlepši si angličtinu, poznej sebe a Evropskou unii

Zapojte se do výměnného pobytu pro mládež do 25 let a jeďte na výměnný pobyt do Poroninu, do polských TaterJde o výměnný pobyt pro mládež z ČR, Polska, Litvy, Lotyšska a Estonska. Tématem setkání je “Moje místo, moje sny, moje Evropa” – záležitosti týkající se Evropské Unie, postavení mladých lidí v evropském prostoru. Za cíl si bere zlepšení znalostí o Evropské unii, vytyčení silných a slabých stránek EU, budoucnosti EU, ale především jak dobrovolnické aktivity přispívají naší komunitě a jaký dopad mají na celou Evropskou unii.   

Program se realizuje formou neformálního vzdělávání: workshopy, cvičení, prezentace, skupinová práce a diskuze. Chybět nebudou ani výlety. Bydlet budou účastníci ve Wille Austryjok (http://austryjok.com/). Ubytování i strava (plná penze i se svačinami) hrazena.  Účastníci si platí pouze administrativní poplatek 600 Kč a pojištění.  

Odjezd už tento pátek 17. 7. 2020 odpoledne na trase Ostrava-Karviná-Český Těšín. Příjezd pak 25. 7. 2020 v odpoledních hodinách. Organizátorem pobytu je Petrklíč help, z.s. 

Přihlášky zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6c06wokDSinNqm_ZekdIZtwQG-uPx-uPcYN4Fc5Ud-Lb33A/viewform

Pošlete to dál: