Dobro za rohem

Organizace Tamjdem pořádá…. 

Rozhlédni se kolem sebe… Víš o nějaké neziskové organizaci, která teď potřebuje pomoct nejen s manuální prací jakéhokoliv druhu?

Chceš ji podpořit tak, že pro ni zorganizuješ jednodenní dobro akci?

Napadá tě, jak zapojit další dobrovolníky třeba z řad kamarádů, kolegů, spolužáků a dalších lidí z regionu, aby podpořili tvou myšlenku?

Láká tě role leadera takového projektu, který si od A do Z organizuje akci sám?

  • přihlásit se můžeš jednoduše on-line, a to do 20.6.
  • na tvou organizátorskou pozici tě připravíme formou čtyř on-line školicích setkání s lektorkou a dalšími leadery z celé ČR, a to během června a července
  • nikdy tě nenecháme na holičkách, protože koordinátorky Tamjdemu ti budou jako mentorky vždycky k dispozici
  • jednodenní lokální akci v místní komunitě a bez nutnosti přespání můžeš zrealizovat kdykoliv od července do září
  • pokud o žádné neziskové organizaci ve svém okolí nevíš, můžeme tě snadno propojit s některou z neziskovek, které jsme v letech 2017 až 2019 pomohli! Stačí si jen vybrat tu, která ti je nejblíž… Nebo ti jednoduše pomůžeme i s výběrem a oslovením nové organizace

Možná ti to něco připomíná?
No ano, všichni teď něco zachraňují… pivovary, hospody, nebo knihkupectví. My díky Dobru za rohem i neziskovky po celé ČR!

I když nejedná se tak úplně o záchranu, ale s tvou pomocí jim dokážeme významně ulevit od různě těžké fyzické práce, která se jim od března nebezpečně nakupila, a ony se tak zase budou moci naplno věnovat činnosti, pro kterou byly založeny.

Pomáháme tím, co opravdu umíme – organizací dobrovolnických akcí na pomoc s manuální prací neziskovkám po celém Česku. A to se počítá!

STAŇ SE HYBATELEM ZMĚN A DALŠÍ SILOU, díky které Tamjdem dosáhne letošního cíle zapojení 300 dobrovolníků do práce českých neziskovek i v tomto netradičním roce.

Veškeré informace nalezneš zde.

Pošlete to dál: